ANIMU – augintinių priežiūros centras

Susipažinkime, mes – ANIMU augintinių priežiūros centras, kuriame rasi viską, ko gali reikėti tavo augintiniui! Mūsų profesionalių veterinarų ir gyvūnų mylėtojų komanda yra paruošusi gausų kokybiškų prekių asortimentą šunims, katėms, graužikams, paukščiams, žuvims ir egzotiniams gyvūnams. Ypatingi pasiūlymai, nuolaidos gyvūnų prekėms ir malonios staigmenos – visa tai tavęs laukia būtent čia, ANIMU!

ANIMU – laimingam augintiniui!

Parduotuvės asortimentas gausus visame pasaulyje populiarių prekės ženklų, tokių kaip Josera, Royal Canin, Brit, Carnilove, Acana, Comfy, Kong, Flexi ir daugelio kitų. Atstovaudami aukščiausius standartus atitinkančius prekės ženklus, galime pasiūlyti įsigyti skirtingiems mitybos poreikiams pritaikyto Premium ir Super Premium sauso maisto, konservų, skanėstų, lesalų paukščiams, graužikų maisto ir maisto akvariumo žuvims. Čia taip pat galite įsigyti tvirtų ir ilgaamžių žaislų augintiniams, aksesuarų, vitaminų, papildų ir higienos priemonių. 

ANIMU gyvūnų parduotuvės, kirpyklos ir veterinarijos kabinetai

Mėgstančius apsipirkti fizinėse parduotuvėse, kviečiame apsilankyti ANIMU parduotuvėse Panevėžyje, Šiauliuose, Trakuose ir Klaipėdoje. Čia galėsite įsigyti ne tik prekių savo augintiniui, bet ir pasinaudoti gyvūnų kirpyklos paslaugomis. Jeigu mūsų parduotuvės tavo mieste dar nėra, apie visas akcijas gyvūnų prekėms gali sužinoti ANIMU Facebook ir Instagram puslapiuose, o apsipirkti – internetinėje ANIMU parduotuvėje.

ANIMU kontaktai

Jeigu susidūrėte su nesklandumais užsakydami prekes ar turite kitų klausimų, mielai lauksime susisiekiant:

El. paštu: [email protected]

Tel. nr.: 8 669 77 900

Iki pasimatymo ANIMU!

Loading...