Guoliai šunims: kaip išsirinkti ir pripratinti šuniuką miegoti savo guolyje?

Guoliai šunims: kaip išsirinkti ir pripratinti šuniuką miegoti savo guolyje?

Kiekvienas atsakingas šeimininkas siekia užtikrinti maksimalią augintinio priežiūrą, gerovę ir komfortą. Svarbu pasirūpinti ne tik sveika gyvūno mityba ar aktyviu gyvenimo būdu, bet ir pasirinkti tinkamą guolį šuniui 

Įsigilinkite į savo augintinio poreikius

Renkantis šuns guolį, būtinai atsižvelkite į jo dydį ir sveikatos būklę. Augintiniui turi būti patogu įsitaisyti visiškai išsitiesus, todėl prieš pirkdami išmatuokite gyvūną nuo nosies iki uodegos galiuko ir nuo viršugalvio iki letenėlių galo. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į sveikatos būklę: jeigu gyvūnas turi kaulų ar sąnarių ligų, tikėtina, kad jam praverstų ortopedinė lova šunims.

Patogumas, kokybė ir patvarumas

Ypatingą dėmesį skirkite medžiagoms, iš kurių guolis pagamintas. Įsitikinkite, jog audinys nealergizuoja ir yra lengvai valomas. Pastebėta, jog gyvūnams patogiausi minkšti guoliukai, pasiūti iš švelnaus poliesterio arba namų tekstilės.  

Lengva priežiūra ir valymas 

Svarbu atkreipti dėmesį į guolio tvirtumą – rekomenduojama rinktis tokį, kuris būtų atsparus graužimui, plaukams ar net drėgmei. Vieni lengviausiai prižiūrimų guoliukų yra su nuimamais užvalkalais, kuriuos patogu plauti skalbimo mašinoje. Kad ir kokį guolį pasirinksite – svarbu jį reguliariai išpurtyti, išvėdinti ir išplauti. 

Guolio pritaikymas namų interjerui 

Renkantis guolį svarbu įsitikinti jo kokybe ir patogumu, bet ne ką mažiau svarbu pasirinkti tokį, kuris puikiai tiktų jūsų namuose! ANIMU rasite įvairiausių spalvų ir dizainų guolius šunims ir katėms, tad išsirinkti tokį, kuris tiktų būtent jūsų namuose – tikrai nebus sudėtinga! 

Animu-guoliai-sunims-kaip-issirinkti.jpg

Kaip pripratinti šuniuką miegoti savo guolyje? 

Norint pripratinti šuniuką miegoti guolyje, svarbiausia – būti kantriems ir nuosekliems. Visų pirma, supažindinkite gyvūną su guoliuku kuo anksčiau, papildykite jį jau pažįstamais žaislais ar užtiesalu. Naudokite konkrečias komandas kaskart kviesdami atsigulti, bet jokiu būdu jo neverskite – guoliukas turi būti siejamas tik su teigiamomis patirtimis. Pastebėję, jog augintinis pats atsigulė į nurodytą vietą – būtinai pagirkite jį skanėstu šunims! Visą rutiną kartokite kasdien ir nuosekliai naudokite tą patį guoliuką bei jo vietą. Laikui bėgant ir nuolat stengiantis, jūsų šuniukas tikrai pripras ir pamils savo guoliuką. 

Kad ir kokį guolį išsirinksite, svarbu nepamiršti, jog tai – šuns ramybę ir saugumą užtikrinanti vieta. Norėdami paskatinti augintinį greičiau priprasti, naudokite skanukus, kad ši vieta keltų tik jaukias, malonias ir saugias asociacijas. 

Susiję įrašai

Susiję produktai

Loading...