GIGI papildai šunims ir katėms: sąnarių ligos ir vokiečių aviganės Marės istorija

GIGI papildai šunims ir katėms: sąnarių ligos ir vokiečių aviganės Marės istorija

GIGI – tai nuo 2006 m. vystomas prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės preparatus gyvūnams. GIGI komanda įvairiems kačių ir šunų papildams gaminti naudoja tik kruopščiai atrinktas žaliavas:

hialurono rūgštį, kuri sumažina odos niežėjimą ir gerina judėjimą;

chondroitiną – drėkinantį sąnarių audinius ir apsaugantį kremzles nuo nusidėvėjimo;

d-gliukozaminą, kuris sumažina artrito vystymąsi;

valerijono šaknis, mažinančias stresą ir nerimo poveikį;

MSM (metilsulfonilmetaną) – malšinantį sąnarių skausmą ir uždegimą;

bosvelijų ekstraktą, kuris natūraliai malšina uždegimą. 

Visą GIGI asortimentą galite rasti ANIMU: maisto papildus šunims nuo streso, sąnariams, kačių ir šunų kailio ir odos, kepenų, šlapimo takų, virškinimo sveikatai palaikyti ir kitus.

Kačių ir šunų sąnarių ligos: kokios priežastys?

Sąnarių skausmas gali smarkiai paveikti augintinio kasdienybę. Kačių ar šunų sąnarių ligų pradžią galima pastebėti iš karto, tačiau kai kuriais atvejais jos pasireiškia kaip įgimtos ar lėtinės problemos. Dažniausiai sąnarių problemos atsiranda dėl artrito, displazijos ar neseniai patirtos traumos.

Dar dažniau sąnarių skausmai prasideda dėl didelio augintinio dydžio, per didelio antsvorio, amžiaus, gyvenimo sąlygų, ir, žinoma, netinkamos mitybos ar judėjimo stokos.

Vertėtų atminti, jog mažų veislių šuniukų kaulinio audinio kraujotaka yra silpnesnė, todėl juos rimtai sužeisti gali net ir lengvas sumušimas ar nikstelėjimas. Atitinkamai didelių veislių šunims dažniausiai sąnarių ligas sukelia antsvoris ar baltymų perteklius.

Auginant bet kokio dydžio augintinį, svarbu jį nuosekliai pratinti prie fizinio krūvio ir stengtis užtikrinti pakankamą, saikingą jo kiekį. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį ir į gyvūno laikymo sąlygas namuose – vis dažniau dėl per slidžių laminuotų grindų, parketo ar plytelių augintiniai susižeidžia ar pažeidžia savo laikyseną.

Šunų ir kačių sąnarių ligos: kaip atpažinti?

Požymiai, dažniausiai leidžiantys nuspėti, jog augintinis patiria sąnarių skausmą, yra šie:

šlubavimas – tai akivaizdžiausias požymis. Pastebėję šlubuojantį augintinį, apribokite jo judesius ir sumažinkite paveiktos kojos apkrovą. Nedelsdami kreipkitės į veterinarijos gydytoją, kadangi ši problema gali būti dėl traumų, uždegimo ar įvairių lėtinių ligų;

lėtesni judesiai – jei šuo ar katė įprastai būdavo aktyvus, bet dabar juda lėčiau, tai gali būti dėl sąnarių skausmo. Mažindamas judėjimo greitį augintinis bando susigyventi su patiriamais nepatogumais;

augintinis lėtai gulasi ar keliasi – tai gali byloti apie problemą viename iš sąnarių;

vengia laiptų, sunku įšokti į automobilį, lovą, sofą – šokinėjimas sukelia papildomą apkrovą ir spaudimą sąnariams, todėl esant sąnarių skausmams ši užduotis tampa sudėtingesnė;

ilgiau ir dažniau miega – miegodamas gyvūnas stengiasi daugiau pailsėti ir pasveikti, todėl visada stebėkite savo augintinį.

Vokiečių aviganės Marės sėkmės istorija*: per 30 dienų išnykęs sąnarių skausmas

Marė – tai 2,5 metų vokiečių aviganė, kentėjusi nuo dešinės užpakalinės kojos skausmo. Marei buvo diagnozuotas artritas, lėtinis kelio sąnario uždegimas, raiščių trūkis ir sąnario sukalkėjimas. Rekomenduotas gydymas – operacija.

Prieš pasirenkant operaciją, Marės šeimininkė ėmėsi ieškoti alternatyvų ir prisijungė prie GIGI VET Sveikatos mėnesio programos, kurios metu Marė visą mėnesį vartojo GIGI Strong Joints & Bones papildus.

Marės šeimininkės dėmesį atkreipė GIGI papildų sudėtyje esantys ne tik gliukozaminas, MSM, bet ir bosvelijų ekstraktas, pasižymintis natūraliomis ir uždegimą malšinančiomis savybėmis.

Jau po dviejų savaičių, per kurias Marė vartojo papildus, jos sveikata gerokai pagerėjo – Marė lengvai nueidavo 12 km, nešlubuodama ir nedvejodama savo svorį perkeldavo ant visų keturių kojų.

Praėjus keturioms savaitėms, Marė grįžo į įprastą gyvenimą namuose – jos judesiai vėl tapo laisvi ir lengvi. Tai lėmė išnykęs sustingimas ir kojos tempimas dėl vartojamų papildų šunims.

Svarbu ir tai, jog Marei nebuvo problemų vartoti papildus tabletėmis – pasak šeimininkės, jos yra malonaus skonio ir kvapo, todėl Marė nebandė jų išrinkti iš dubenėlio.

Papildai katėms ir šunims sąnariams: rekomendacijos

Pasak Marės šeimininkės, GIGI Strong Joints & Bones papildus vertėtų išbandyti visiems augintiniams, turintiems sąnarių problemų. Taip pat, reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir sveikais, tačiau aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems šunims – ypač tais, kurie ruošiasi ir dalyvauja įvairiose varžybose ir dėl to patiria papildomą fizinį krūvį.

GIGI šunims ir katėms: nuo mažiausių iki milžiniškų veislių

ANIMU fizinėse ir el. parduotuvėje galite rasti specialiai sąnarių būklei pagerinti skirtus GIGI papildus katėms ir šunims:

GIGI Strong Joints & Bones papildai šunims
GIGI Large Joints & Bones papildai didelių veislių šunims
GIGI Cats Joints & Bones papildai katėms
GIGI Max Strong Joints & Bones papildai didelių, sportinių veislių šunims
GIGI Senior Joints & Bones papildai senyviems šunims

Nepamirškite pasidalyti savo sėkmės istorija – ją atsiųsti galite mums el. paštu [email protected] arba susisiekti per socialinius tinklus FB / IG ANIMU LIETUVA.

* Marės istorija pasidalijo tiekėjas GIGI VET.

Susiję įrašai

Susiję produktai

Ankstesnis
Tęsti
Loading...